Прийом документів до 1 класу
Прийом заяв та документів на зарахування до 1-го класу на 2025/2026 навчальний рік розпочнеться 01 квітня 2025 року
Для зарахування до 1 класу необхідно подати такі документи:
- заяву (заповнюється у закладі освіти);
- копію свідоцтва про народження дитини (з пред'явленням оригіналів зазначених документів);
- медичну довідку форми 086-1/о
- довідку про місце реєстрації дитини.
Відповідно до розпорядження голови Богданівської сільської ради від 27.03.2024 року № 38 «Про визначення дати початку приймання заяв про зарахування учнів до 1 класу закладів загальної середньої освіти»,
Прийом документів розпочнеться 1 квітня 2025 року і триватиме по 16 травня 2025 року.
Графік прийому: понеділок – п’ятниця з 10.00 – 13.00
У зв’язку із введенням в Україні військового стану!
Якщо у Вас немає можливості подати заяву власноруч та документи для зарахування, Ви можете надіслати їх на електронну адресу закладу martynivka_shkola@i.ua. Для цього напишіть заяву за зразком, зробіть її скановану копію (фотокопію) та разом зі сканованими копіями (фотокопіями) свідоцтва про народження дитини, довідки 086-1/о, документа, що підтверджує місце проживання дитини відправте електронною поштою.
Перелік документів для зарахування до 1 класу
- заяву одного з батьків на ім’я директора школи (оберіть приклад заяви нижче за зразком);
- довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного обстеження ф.№086-1/о, де у наявності штамп та кругла печатка лікувального закладу та особиста печатка лікаря, вказано та групу з фізичної культури, а також є висновок лікаря-педіатра про можливість дитини відвідувати загальноосвітній заклад;
- документ, що може підтверджувати місце реєстрації (проживання) дитини (одного з її батьків) – копія й оригінал. При поданні заяви про зарахування може бути пред’явлено документ, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу освіти, реквізити якого зазначаються в заяві про зарахування;
- якщо дитина не має свідоцтва про народження, батьки мають надати довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.
Право першочергового зарахування до 1 класу мають діти:
- місце проживання яких чи одного з батьків на території обслуговування закладу підтверджене документально;
- які є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у Богданівській гімназії;
- діти працівників закладу.
Прогнозована кількість 1 класів – 1
Прийом заяв та документів на зарахування до 1-го класу на 2023/2024
Шановні батьки!
Дозвольте нагадати Вам, що такі чарівні слова, як «здрастуйте», «будь ласка», «дякую» і «вибачте», дитина вперше чує в родині.
Саме вдома діти вчаться бути чесними, пунктуальними і старанними, добре ставитися до друзів, поважати старших і вчителів.
Саме в сім’ї вони вчаться бути охайними, не говорити з набитим ротом і кидати сміття в урну.
Удома вони також навчаються бути організованими, доглядати за своїми речами і не чіпати чужі речі.
А вже в школі ми вчимо їх мови, математики, історії, географії, фізики, хімії та фізкультури. Батьківське виховання ми лише підкріплюємо, але не замінюємо.
Організація прийому дітей до перших класів у 2023/2024 навчальному році
До 1 класу навчального закладу зараховуються діти, як правило, з 6 років.
На 01.06.2023 року подано заяв - 13
Для зарахування дитини до 1 класу батьки або особи, які їх замінюють, подають:
- заяву на ім'я директора навчального закладу
- копію свідоцтва про народження дитини
- медична довідка ,яка повинна бути зі штампом, круглою печаткою лікаря, трикутною печаткою; з обов'язковим заповненням усіх граф.
Організація навчально-виховного процесу
в 1 класі
До 1 класу навчального закладу зараховуються діти, як правило, з 6 років.
Термін навчального року: з 1 вересня по 31 травня.
Тривалість уроків – 35 хвилин.
Школа функціонує за 5-ти денним робочим тижнем
Мова навчання і виховання – українська
Вчитель 1-го класу 2023/2024 н.р. - Краснікова Валентина Олексіївна
НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА
Інфографіка для батьків дітей з особливими освітніми потребами, що йтимуть до 1 класу.
Необхідні речі для першокласника
Пам'ятка батькам від дітей
Особиста готовність дитини до школи
Поради батькам
Готуємо майбутнього першокласника
Інтелектуальна готовність дитини
Які Ви батьки?
МЕМОРАНДУМ ДЛЯ ПЕРШОКЛАСНИКІВ
КОНСУЛЬТАЦІЇ ПСИХОЛОГА та ЛОГОПЕДА ДЛЯ БАТЬКІВ ПЕРШОКЛАСНИКА
Ваша дитина підросла, а отже "підросли" її можливості. Тому вона потребує від вас більшої уваги.
Десять заповідей для батьків майбутнього першокласника
Починайте "забувати" про те, що ваша дитина маленька. Давайте їй посильну роботу вдома, визначте коло її обов'язків. Зробіть це м'яко: "який ти в нас уже великий, ми навіть можемо довірити тобі помити посуд".
Визначте загальні інтереси. Це можуть бути як пізнавальні інтереси (улюблені мультфільми, казки, ігри), так і життєві (обговорення сімейних проблем).
Залучайте дитину до економічних проблем родини. Поступово привчайте порівнювати ціни, орієнтуватися в сімейному бюджеті (наприклад, дайте гроші на хліб і на морозиво, коментуючи суму на той і на інший продукт).
Не лайте, а тим більше - не ображайте дитини в присутності сторонніх. Поважайте почуття й думки дитини. На скарги з боку навколишніх, навіть учителя або вихователя, відповідайте: "Спасибі, ми обов'язково поговоримо на цю тему".
Навчіть дитину ділитися своїми проблемами. Обговорюйте з нею конфліктні ситуації, що виникли з однолітками і дорослими. Щиро цікавтеся її думкою, тільки так ви зможете сформувати в неї правильну життєву позицію.
Постійно говоріть з дитиною. Розвиток мовлення - запорука гарного навчання. Були в театрі (цирку, кіно) - нехай розповість, що більше всього подобалося. Слухайте уважно, ставте запитання, щоб дитина почувала, що це вам цікаво.
Відповідайте на кожне запитання дитини. Тільки в цьому випадку її пізнавальний інтерес ніколи не вгасне.
Постарайтеся хоч іноді дивитися на світ очима вашої дитини. Бачити світ очима іншого - основа для взаєморозуміння.
Частіше хваліть вашу дитину. На скарги про те, що щось не виходить, відповідайте: "Вийде обов'язково, тільки потрібно ще раз спробувати". Формуйте високий рівень домагань. І самі вірте, що ваша дитина може все, потрібно тільки допомогти. Хваліть словом, усмішкою, ласкою й ніжністю.
Не будуйте ваші взаємини з дитиною на заборонах. Погодьтеся, що вони не завжди розумні. Завжди пояснюйте причини ваших вимог, якщо можливо, запропонуйте альтернативу. Повага до дитини зараз - фундамент шанобливого ставлення до вас тепер і в майбутньому.
10 речей, які повинні зробити батьки першокласника
1. Малюк, швидше за все, буде хвилюватися і сам прокинеться вдосвіта. Прикрасьте його кімнату повітряними кульками, плакатом із веселим надписом.
2. Багато хто з батьків вважає, що подарунків цього дня робити не обов’язково. Між тим яскравий згорток поруч із подушкою трохи розвіє дитячі хвилювання і, з іншого боку, підкреслить важливість події.
3. Звичайно ж, ранець із потрібними речами ви разом з дитиною склали ще тиждень тому. Напередодні 1 вересня варто ще раз зазирнути до нього… і покласти туди якусь дрібничку: чи то кумедний ластик, чи незвичайний олівець. Дитина зрадіє, побачивши таку знахідку!
4. На весь сьогоднішній день забороніть собі повчати дитину, не хмуртеся, не гнівайтеся, не обурюйтеся і не підвищуйте голос!
5. Відкладіть усі справи, візьміть на роботі відгул. Коли малюк вперше переступить шкільний поріг, ви маєте бути поруч із ним.
6. Скажіть своєму першокласнику, який він має чудовий вигляд.
7. Зустрічаючи дитину зі школи, розпитайте її, як пройшов перший день. Поцікавтеся, що вона робила і, обов’язково похваліть за те, що вона трималася впевнено (навіть, якщо вона вмудрилася щось загубити).
8. Увечері влаштуйте святковий чай. З такого приводу запросіть бабусь, дідусів – їм також буде приємно привітати першокласника.
9. Сподіваємося, ви не забудете сказати дитині, як сильно ви її любите.
10. Засинаючи, дайте собі слово бути стосовно дитини й надалі такими ж спокійними та уважними, як сьогодні!
Ваша дитина підросла, а отже "підросли" її можливості. Тому вона потребує від вас більшої уваги.