Новини проекту
Спільноті адміністраторів сайтів шкіл та ліцеїв!
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 28 чоловік

СТОРІНКА для батьків

Дата: 9 грудня 2021 о 08:11, Оновлено 9 травня 2023 о 12:57

ПІДВІЗ УЧНІВ  ШКІЛЬНИМ  АВТОБУСОМ

 “Якісна школа – це середовище, у якому дитина щаслива”

“Якісна школа – це середовище, у якому дитина щаслива” – з таким слоганом Державна служба якості освіти України запустила інформаційну кампанію про систему забезпечення якості освіти в українських школах. Кампанія створена в межах ініціативи “Система забезпечення якості освіти”, яка впроваджується в рамках проєкту “Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe).

Метою інформаційної кампанії є інформування батьків, учнів, директорів шкіл, вчителів, а також громади про те, якою має бути якісна школа та як нова система забезпечення якості освіти і як кожен учасник освітнього процесу може допомогти закладу стати кращим.

«Нещодавно Державна служба якості освіти України запустила інформаційну кампанію щодо створення якісної школи. Це поняття містить у собі багато складових, адже для створення такої школи, яка функціонуватиме як єдиний механізм, необхідна плідна співпраця всіх учасників освітнього процесу, об’єднаних спільними цінностями та прагненням до розвитку.

Якісна школа – це місце, куди хочеться йти, де комфортно та безпечно, оскільки до вдосконалення роботи закладу долучаються всі. Насамперед засновник, який забезпечує заклад освіти необхідними ресурсами; директор, який постійно працює над якісною освітньою діяльність закладу; вчителі, для яких школа – територія розвитку та мотивації для надання якісної освіти; учнів, які отримують не лише освіту, а навички й вміння, корисні в житті, та батьків, які завжди забезпечують зворотній зв’язок та беруть участь у розвитку закладу освіти. Тому необхідно, щоб всі учасники освітнього процесу були поінформовані про виклики сьогодення для створення саме якісної школи», - зазначила т.в.о. начальника управління Державної служби якості освіти у Херсонській області Олена Данилова.

Забезпечення поліпшення якості освітньої діяльності може бути реалізоване через процедури самооцінювання або проходження інституційного аудиту – нової процедури зовнішнього оцінювання роботи школи, під час якого незалежні експерти оцінюють освітні та управлінські процеси. На інформаційному ресурсі, презентованому в рамках кампанії, розповідається про ці два процеси, інструменти, які використовуються, та який результат може отримати школа. Також на сайті про якісну школу Служба пропонує батькам низку прикладів, як вони можуть долучитись до покращення якості освіти у школі та допомогти директору розвивати школу.

Зінформаційним ресурсом можна ознайомитись за посиланням: та переглянути анімовані відеоролики про те, що таке якісна школа та система забезпечення якості освіти на ютуб-каналі 

-         https://youtu.be/Xkt3I3kq1IU;

-         https://www.youtube.com/watch?v=LejOVIZuyog.

Інтернет – одночасно й ризик, і можливість для дітей... докладніше

Безпека в Інтернеті

Інтернет – одночасно й ризик, і можливість для дітей... докладніше

«Розвиток інформаційного освітнього середовища сучасного навчального закладу України»

У рамках науково-дослідницької роботи за темою «Розвиток інформаційного освітнього середовища сучасного навчального закладу України» ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» в партнерстві з ГО «Центр кращого Інтернету» за підтримки Програми досліджень свободи Інтернету «CounterpartInternational» проводить онлайн-опитування.

Опитування проводиться у березні-травні 2021 року на умовах повної анонімності.

Участь в опитуванні є добровільною

-         для батьків учнів чи осіб, які їх замінюють:

https://docs.google.com/forms/d/1AuAfpbR9xVff4kdHTFdqzX_uAS32X22YQJEJ2uNuqXk/viewform?edit_requested=true

 ОСОБЛИВОСТІ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ 2021/2022

У 2020-2021 навчальному році школи працюють в умовах адаптивного карантину. Всі заклади освіти в Україні будуть організовувати освітній процес згідно з вимогами Головного державного санітарного лікаря та рекомендаціями Міністерства освіти і науки України.
Актуальні документи:

Постанова головного санлікаря щодо протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину – про основне можна ознайомитись за посиланням

Чи можуть учні повернутися за парти або чи навчатимуться дистанційно, залежить від рівня епідемічної небезпеки в регіоні або адміністративно-територіальній одиниці.
зони карантин

Рівень зони може змінюватись, тому рекомендуємо слідкувати у якій зоні знаходиться ваш регіон або населений пункт на інтерактивній мапі МОЗ за цим посиланням.

Структуру та форму дистанційного навчання визначає педагогічний колектив школи, враховуючи освітню програму, навчальний план та особливості кожного закладу і регіону. 

Для батьків

Батьки – повноцінні учасники освітнього процесу, і учні потребують їхньої підтримки під час навчання. Результати міжнародного дослідження PISA показують, що ті діти, яких підтримують батьки, мають кращі результати навчання.

Також в умовах змішаного чи дистанційного навчання важливо технічно допомогти дітям отримувати знання.

Як говорити з дітьми про COVID-19, чим зайняти дитину під час карантину, як сформувати правильний розпорядок дня – про це на інше можна дізнатись із порад батькам на час пандемії, які розробили ЮНІСЕФ Україна та МОН.

Поради, які стосуються дітей різного шкільного віку від дошкільнят до підлітків, знаходять у матеріалах за посиланнями:

Карантин з користю: ідеї для батьків та дітей

Відвідування шкіл

Під час карантину батьки та супроводжуючі особи не можуть заходити до шкіл – таку норму містять вимоги головного санлікаря. Це обмеження має на меті зробити умови у школах ще більш безпечними для учнів і педагогів, адже так у школу потраплятиме менше людей.
Ті, хто супроводжує осіб з інвалідністю, можуть заходити до шкіл, як і раніше.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.